Skip to content

Promocje na stacjach TotalEnergies

TANKUJ TANIEJ! TYLKO W ŚRODY!

Powoli wracamy do częstszych dojazdów do pracy i podróżowania do klientów. Skorzystaj więc z okazji i tankuj taniej. Tylko teraz.

PROSTE ZASADY

Od 1 marca 2021r. do 31 maja 2021r., w każdą środę, przy każdym tankowaniu na wybranych stacjach TotalEnergies min. 20 (dwudziestu) litrów dowolnego paliwa zapłacisz za każdy litr o osiem gorszy mniej! Jak to działa?

Wystarczy, będąc na stacji TotalEnergies:

1. Zatankować min. 20 litrów paliwa:

a. Diesel, Super 95, Excellium Diesel albo Excellium 98a…

b. …i zapłacić mniej!

2. Wrócić na stację TotalEnergies w kolejną środę by ponownie skorzystać z promocji!

Rabat może być udzielony do maksymalnie 50 (pięćdziesięciu) litrów zakupionego paliwa. Warunki korzystania z promocji określa Regulamin promocji.

 

 


 

 

total-grafika-770x270

 

Stacja paliw TotalEnergies to nie tylko miejsce, gdzie zatankujesz auto czy odpoczniesz w trakcie podróży. To także przestrzeń, w której odbierzesz swoje zakupy, które wcześniej zrobisz... PRZEZ TELEFON!

Reagując na obecną sytuację wprowadzamy możliwość robienia telefonicznych zakupów na stacjach TotalEnergies, na których zlokalizowane są sklepy Carrefour. Zadzwoń, złóż zamówienie i odbierz w wygodnym dla Ciebie terminie i bez zbędnego kontaktu z obsługą czy innymi klientami. Zapraszamy do bezpiecznych zakupów!

Lista stacji na których zrobisz zakupy przez telefon:

tabelka_adresy