Skip to content

Karta paliwowa Fleet Card

 

Płatności w całej Europie
Korzystaj z karty paliwowej Fleet Card na ponad 16 000 stacji paliw w całej Europie! Tankuj najwyższej jakości paliwa, płać za myjnię, usługi dodatkowe, płyny eksploatacyjne, akcesoria samochodowe oraz wiele innych.

Karty paliwowe Fleet Card wydane w systemie Eurotrafic są akceptowane przez większość europejskich systemów poboru opłat. Sieć akceptacji jest rozszerzana stopniowo i obejmuje wszystkie rodzaje sieci płatnych, w tym:

  • Eurovignette (Holandia, Luksemburg, Szwecja, Dania),
  • Winiety elektroniczne we Francji czy Wielkiej Brytanii,
  • Płatności elektroniczne w Belgii (Viapass), Niemczech, Austrii, Włoszech, Czechach, na Słowacji na zasadzie przedpłaty lub z odroczonym terminem płatności.

Oprócz tego płatność kartą paliwową Fleet Card akceptowana jest w europejskich tunelach, jak również na parkingach we Francji i Niemczech.

Zyskaj elastyczność
Karta paliwowa Fleet Card daje wiele możliwości. Korzystając z dostępnych opcji dopasuj właściwości karty do swoich potrzeb.

Oszczędzaj
Korzystaj z rabatów - zmniejszaj wydatki na paliwo, płacąc za transakcje kartą Fleet Card!

Szybkie i proste rozliczenia
Dzięki Fleet Card otrzymujesz jedną, zbiorczą fakturę elektroniczną. Masz także dostęp do systemu zarządzania on-line, pozwalającego na bieżącą kontrolę wydatków oraz śledzenie dokonanych zakupów.

Fleet Card to karta dla Ciebie!
Wystarczy, że na swoją działalność gospodarczą tankujesz min. 300 litrów paliwa miesięcznie. Skontaktuj się z nami i zyskaj więcej korzystając z Fleet Card.

Chcesz uzyskać więcej informacji i złożyć wniosek o wycenę Fleet Card?

Formularz kontaktowy