Skip to content

Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie www i zostaniesz członkiem naszej platformy. Każdą Twoją aktywność w Team TotalEnergies premiujemy punktami, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Aby dodać grafikę musisz przejść do edycji swojego profilu na platformie Team TotalEnergies. Pamiętaj, aby dodawany awatar miał rozmiar minimum 130 x 130 px, był w formacie JPG i ważył maksymalnie 2 MB.

Na forum platformy Team TotalEnergies nie wolno zamieszczać treści, które w jakikolwiek sposób naruszają przepisy prawa, normy społeczne bądź obyczajowe. Nie wolno zamieszczać treści obraźliwych, wulgarnych lub zawierających groźby skierowane pod adresem osób trzecich, treści dyskryminujących płeć, rasę, narodowość, język, religię, nawołujących do przemocy lub posiadających charakter pornograficzny, stanowiących materiał reklamowy lub promocyjny.

Aby odzyskać utracone hasło kliknij >>>tutaj<<< i wypełnij formularz.

Czas oczekiwania na nagrodę zgodny z regulaminem.

Po rozstrzygnięciu konkursu i zdefiniowaniu zwycięzców organizator kontaktuje się ze zwycięzcą w celu ustalenia przekazania nagrody. Zazwyczaj przekazanie następuje poprzez wysłanie przesyłki kurierskiej.

Za zebrane punkty możesz otrzymać różne nagrody, w zależności od stopnia zaawansowania, np.:

50 pkt – plakat

200 pkt – czapka z logo TOTALENERGIES

400 pkt – multitool z logo TOTALENERGIES

750 pkt – kombinezon TOTALENERGIES

Punkty na platformie możesz otrzymać za różnego rodzaju aktywacje:

+10pkt - rejestracja użytkownika na platformie (użytkownikom poprzednio zarejestrowanym na platformie, punkty zostaną dodane automatycznie);

+1pkt/ dzień - logowanie;

+ 5pkt - zaproszenie znajomego (potwierdzona nowa rejestracja poprzez aktywny link otrzymany w zaproszeniu wysłanym na maila);

+1 pkt (1/wątku) - udzielenie odpowiedzi na forum.

Team TotalEnergies to platforma stworzona z myślą o najlepszych specjalistach i pasjonatach w dziedzinie mechaniki samochodowej. Znajdziesz tu zaawansowane porady, unikalne artykuły. Spotkasz prawdziwe autorytety w dziedzinie motoryzacji, będziesz mógł podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także poprzez swoją aktywność zdobyć wiele atrakcyjnych nagród.

Platforma przeznaczona jest dla mechaników samochodowych i pasjonatów motoryzacji.

To proste! Kliknij  >>>tutaj<<<  i już dzisiaj wypełnij formularz rejestracyjny.

TotalEnergies to nie tylko dobrej jakości oleje, oraz nowe, specjalne paliwo Excellium, to również stacje paliw których aktualnie jest ponad 15 000 na całym świecie. Na naszych stacjach nie tylko zatankujesz ale także skorzystasz z bezpłatnego Wi-Fi oraz kącika kawowego.

Pamiętaj żeby nie zamieszczać treści:

 • będących spamem, czyli np. nie mających nic wspólnego z tematem dyskusji albo będących wielokrotnie powielanymi komentarzami,
 • nawołujących do agresji, obraźliwych lub agresywnych w stosunku do Twoich rozmówców lub osób trzecich,
 • obrażających osoby publiczne, zawierających niesprawdzone zarzuty wobec innych osób,
 • wulgarnych lub zawierających wulgaryzmy,
 • łamiących prawa autorskie,
 • obrażających inne narodowości, religie, rasy ludzkie,
 • propagujących używanie narkotyków, bądź niedopuszczonych do obrotu środków odurzających,
 • propagujących nadmierne spożywanie alkoholu,
 • zawierających linki do stron www naruszających prawo lub dobre obyczaje,
 • niestosownych w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej,
 • stanowiących materiał reklamowy lub promocyjny.

Pamiętaj również, że na Forum można zamieszczać tylko takie materiały, co do których posiadasz prawa autorskie lud odpowiednie licencje. Więcej informacji o zasadach korzystania z forum znajdziesz w Regulaminie Forum.

W konkursach i quizach organizowanych na platformie możesz wygrać wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych: plakaty, tablice smarne, czapki z logotypem Team TotalEnergies, kamizelki i kombinezony.

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

NAPISZ DO NAS