Skip to content

Styrelf

1283935133691_thumb_medium_asfalty

 

Asaflt modyfikowany polimerami. Najlepszy wybór dla nawierzchni drogowych poddawanych dużym obciążeniom.

Wraz ze wzrostem natężenia ruchu zwiększają się wymagania względem obciążalności dróg. Z tego względu konieczne jest zastosowanie nawierzchni wytrzymałych na maksymalne wieloletnie obciążenia. Asfalty TotalEnergies z serii STYRELF modyfikowane polimerami spełniają najwyższe wymagania w zakresie wytrzymałości oraz są produktem sprawdzonym i stosowanym od wielu lat.

Produkty z serii STYRELF stosuje się najczęściej do budowy dróg o dużym natężeniu ruchu (autostrady, drogi krajowe). Ze względu na wysoką wytrzymałość na odkształcenia i rysy powstałe pod wpływem działania niskich temperatur produkt idealnie nadaje się także do stosowania na mostach, lądowiskach, hangarach portowych (np. terminal kontenerowy).

Wszystkie produkty asfaltowe z serii STYRELF są dostarczane w postaci gotowej do użycia i wykazują wysoką stabilność w trakcie magazynowania. Ponadto TotalEnergies Bitumen oferuje bogatą paletę różnych produktów asfaltowych.

Właściwości produktu:

  1. Sprawdzona jakość i bogata oferta produktów z serii Styrelf (Styrelf 10/40-65; Styrelf 25/55-60; Styrelf 45/80-55; Styrelf 45/80-65)
  2. Produkt spełnia wymagania normy PN – EN 14023:2011.
  3. Duża wytrzymałość na odkształcenia i tworzenie się rys pod wpływem niskich temperatur.
  4. Duża spójność i doskonała przyczepność.
  5. Szeroki zakres temperatur użytkowania i odporność na starzenie.
  6. Dokładne specyfikacje produktów z serii STYRELF zostały podane w informacji o danym produkcie.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani doradztwem indywidualnym lub mają Państwo pytania dotyczące naszych wyrobów, prosimy o kontakt.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.