Skip to content

TotalEnergies Bitumen partnerem postępu i rozwoju

Koncern TotalEnergies SE dba o przyszłość nie tylko w sektorze energetycznym. Asfalt zajmuje ważne miejsce w zakresie działań badawczo – rozwojowych. Nie tylko obszary przemysłowej produkcji asfaltu wchodzą w zakres zadań centrow badawczo-rozwojowych, ale również zapytania kierowane przez firmy budowlane, przemysł materiałów budowlanych, administrację, a także innowacyjne biura inżynieryjne i laboratoria badawcze.

Lider na rynku europejskim

Strategiczne położenie asfaltowych zakładów produkcyjnych koncernu TotalEnergies SE umożliwia ciągłe zaopatrzenie w wielu krajach europejskich. Nasi klienci cenią sobie pewność dostaw. Ponadto zapewnia to także odpowiednie dostosowanie do uwarunkowań geograficznych, a co za tym idzie specyficznych warunków klimatycznych i komunikacyjnych. Jesteśmy na miejscu i znamy swoje otoczenie.

 

Przewaga rozbudowanej sieci sprzedaży: Poprzez naszą obecność we wszystkich krajach europejskich optymalizujemy zasoby naturalne asfaltu i możemy zaspokoić potrzeby i rozwój rynku. Nasza oferta obejmująca 200 produktów bitumicznych zaspokaja potrzeby naszych klientów na ich wszystkich rynkach.

Przewaga doskonałego zarządzania: nasze zaangażowanie w jakość i trwały rozwój, wsparte zintegrowanymi systemami zarządzania jakością, bezpieczeństwem i ochroną środowiska (ISO 9001 wersja 2000, ISSSRS i ISO 14000), dąży do osiągnięcia trzech celów: poprawy warunków stosowania asfaltów, bezpiecznego obchodzenia się z naszymi produktami, trwałości i zgodności produktów ze środowiskiem.

TotalEnergies oferuje pełną ofertę produktów asfaltowych:

  • Styrelf® asfalty modyfikowane polimerami
  • Azalt® asfalt standardowy, stosowany zasadniczo w drogownictwie do produkcji gorących mieszanek
  • Aqualt® asfalt standardowy, stosowany w drogownictwie do produkcji emulsji
  • Modulotal® asfalt twardy do gorących mieszanek
  • Pigmental® asfalt kolorowy
  • Kromatis® syntetyczne lepiszcze przeźroczyste
  • Altek® specyficzny asfalt stosowany w przemyśle
  • Stelox® asfalt napowietrzniony

TotalEnergies Bitumen w Polsce

Ze względu na prowadzone oraz planowane inwestycje w sektorze drogownictwa polskiej gospodarki TotalEnergies oddział koncernu TotalEnergies SE sukcesywnie rozwija swoją działalność na rynku asfaltów drogowych tradycyjnych, modyfikowanych i przemysłowych.

TotalEnergies zajmuje się produkcją oraz sprzedażą produktów asfaltowych: drogowych, modyfikowanych, przemysłowych oraz lepików i specyfików asfaltowych. Firma posiada w Ścinawie w województwie dolnośląskim specjalistyczny zakład posiadający instalacje do produkcji asfaltów modyfikowanych - Styrelf® oraz syntetycznego lepiszcza przeźroczystego - Kromatis®.

Jeśli są Państwo zainteresowani doradztwem indywidualnym lub mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.