Skip to content

02/08/2022 Artykuły

Nowa myjnia w Siedlcach już otwarta!

W Siedlcach otwarto nową, samoobsługową myjnię Wash TotalEnergies. To już czwarty tego typu obiekt w Polsce.

Samoobsługowe myjnie Wash TotalEnergies umożliwiają bardzo dokładne mycie samochodu. Jest to możliwe dzięki najwyższej jakości ekologicznym środkom myjącym, przemyślanym programom i odpowiednim lancom myjącym. Dostępne szczotki są wyjątkowo delikatne dla lakieru – wyprodukowano je z końskiego włosia.

Wyjątkowo skuteczna aktywna piana

Wyróżnikiem myjni TotalEnergies jest aktywna piana. To najwyższej jakości, nowoczesny środek chemiczny, który podawany pod odpowiednim ciśnieniem i we właściwej temperaturze skutecznie radzi sobie z wszelkimi zanieczyszczeniami. Efekty pracy gęstej piany są spektakularne i pozostawiają auto czyste na dłużej.

Więcej atutów myjni TotalEnergies

W usuwaniu niektórych zabrudzeń pomoże szczotka. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia powierzchni, każda szczotka na TotalEnergies ma bardzo delikatne włosie.
Z kolei do wysprzątania wnętrza auta można użyć odkurzacza, który na myjni Wash TotalEnergies dodatkowo zapewnia specjalną końcówkę, ułatwiającą sprzątanie.

Płatności kartą

Nowa myjnia Wash TotalEnergies znajduje się na parkingu przy Carrefour, przy ul. Monte Cassino 77 w Siedlcach. Na trzech stanowiskach oferuje aż 6 programów do mycia auta. Do dyspozycji są również odkurzacz oraz kompresor. Myjnia obsługuje płatności i kartą i gotówką, a także jest wyposażona w automatyczną rozmieniarkę pieniędzy.