Skip to content

11/12/2020 Artykuły

Szkolenia online dla mechaników od TotalEnergies już dostępne!

Firma TotalEnergies udostępniła szereg szkoleń olejowych online dedykowanych dla mechaników samochodowych. Dział Techniczny TotalEnergies wraz z Adamem Klimkiem i Patrykiem Mikiciukiem z Team Total w serii dziesięciu filmów instruktażowych wyjaśniają najważniejsze aspekty związane z olejem silnikowym - jego właściwościami, produkcją, rodzajem i sposobem właściwego doboru. Dostęp do materiałów jest bezpłatny.

Projekt skierowany jest do branży warsztatowej, która w dobie pandemii koronawirusa ma ograniczone możliwości udziału w szkoleniach stacjonarnych. Ten szczególnie trudny czas nie oznacza, że warsztaty nie działają, a personel nie musi zdobywać aktualnej wiedzy - wręcz przeciwnie. Oprócz specjalnie przygotowanej strony internetowej należącej do TotalEnergies, szkolenia dostępne będą wkrótce na platformie Motointegrator. Z filmów uczestnicy dowiedzą się między innymi:

  • Jakie funkcje spełnia nowoczesny olej silnikowy?
  • Jak lepkość oleju wpływa na film olejowy?
  • Czy kolor oleju determinuje jego zużycie?
  • Jak zachowują się oleje w różnych temperaturach otoczenia?
  • Jakie technologie są stosowane w silnikach, aby spełnić normy emisji spalin?
  • Jak ważny jest wybór oleju w pojazdach z filtrem cząstek stałych (DPF / FAP)?

„Nasza platforma szkoleniowa łączy w sobie najważniejsze zalety szkoleń online, czyli bezpieczeństwo i dostępność niezależnie od lokalizacji użytkownika, z tym, co zawsze wyróżnia szkolenia TotalEnergies – sprawdzone informacje, podane w przystępnej formie. Zdajemy sobie sprawę, że nawet podczas pandemii mechanicy muszą mieć możliwość zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności. Chcemy im to zapewnić i zaprosić do obejrzenia wszystkich 10 filmów, które przygotowaliśmy wspólnie z Adamem Klimkiem, Patrykiem Mikiciukiem i Działem Technicznym TotalEnergies. Szkolenia są bezpłatne i aby mieć do nich dostęp wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną platformę internetową”- mówi Ewa Kalinowska z TotalEnergies.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.szkolenie-olejowe.total.com.pl