Skip to content

22/09/2022 Artykuły

TotalEnergies srebrnym sponsorem 13. edycji Kongresu Dealerów

TotalEnergies był srebrnym sponsorem 13. edycji Kongresu Dealerów. Jego przedstawiciele aktywnie uczestniczyli w panelach dyskusyjnych i wręczyli nagrodę w kategorii Dealer Flotowy. Kongres Dealerów, który w tym roku odbywał się w dniach 13-14 września, jest jednym z najważniejszych tego typu wydarzeń dla całej branży dealerskiej w Polsce.

Kongres Dealerów co roku gromadzi dealerów, importerów, dostawców – wszystkich, którzy tworzą rynek nowych i używanych samochodów. To z jednej strony uroczysta gala, na której wręczane są prestiżowe nagrody, a z drugiej wyjątkowy panel konferencyjny i dyskusyjny, na którym eksperci prezentują najnowsze rynkowe trendy, raportują sytuację gospodarczą i wskazują możliwe kierunki rozwoju.

Dla TotalEnergies, jednego z kluczowych dostawców środków smarnych na świecie, Kongres był doskonałą okazją do zacieśnienia relacji z Klientami i promocji swoich najnowszych produktów Quartz i ELF.

W czasie jego trwania tradycyjnie rozdano Nagrody Rynku Dealerskiego. Nagrodę w kategorii Dealer Flotowy wręczali przedstawiciele TotalEnergies. Tym razem powędrowała ona do firmy Frank-Cars z Częstochowy (dealer samochodów marek BMW i Ford).

Zapraszamy na krótką relację filmową z tego wydarzenia: