Skip to content

07/10/2020 Artykuły

TotalEnergies wzmacnia swoją obecność na rynku smarów przemysłowych

TotalEnergies, czwarta co do wielkości międzynarodowa firma produkująca środki smarne na świecie, ogłasza zakup spółki Lubrilog SAS. Transakcja ta wzmocni pozycję firmy TotalEnergies na rynku smarów przemysłowych, zapewniając wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie krytycznych zastosowań w niektórych kluczowych sektorach, takich jak górnictwo, przemysł cementowy i papierniczy.

Lubrilog SAS to francuska firma z siedzibą w Romans sur Isère, specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji syntetycznych środków smarnych, o bardzo wysokiej wydajności. Produkty Lubrilog dostosowane są do specyficznych potrzeb klientów i bez problemu sprostają szerokiemu zakresowi ekstremalnych ograniczeń technicznych. Dzięki tej specyficznej dla klienta gamie produktów, TotalEnergies poszerza swoją ofertę, oferując klientom w pełni zintegrowane rozwiązanie na skalę światową.

„Cieszę się, że mogę powitać Lubrilog w zespole ds. środków smarnych w firmie TotalEnergies” - mówi Pierre Duhot, starszy wiceprezes TotalEnergies. „Dzięki międzynarodowej obecności, nasze zespoły i inżynierowie na całym świecie będą mogli wykorzystać zaawansowane rozwiązania techniczne Lubrilog z korzyścią dla naszych klientów. Ten krok jest w pełni zgodny z naszą strategią rozwoju technologii i bycia partnerem z wyboru dla naszych klientów. Ta gama produktów jest również zgodna ze strategią klimatyczną TotalEnergies i ambicją Grupy, aby osiągnąć zerową emisję netto do 2050 r. oraz zmniejszyć ślad węglowy swoich klientów”.

TotalEnergies ma długą historię dostarczania środków smarnych najwyższej jakości i rozwiązań konserwacyjnych dla przemysłu, jednocześnie spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt: [email protected]