Skip to content

28/11/2022 Artykuły

RobotQuartz powraca

TotalEnergies prezentuje kolejną odsłonę kampanii reklamowej z RobotemQuartz. Główny bohater symbolizuje skuteczną ochronę silników środkami smarnymi Quartz. W spocie oglądamy robota najnowszej generacji, odzwierciedlającego zaawansowaną technologię TotalEnergies odpowiednią dla wszystkich typów silników, zarówno tych starszych jak i najnowocześniejszych.

Nowa koncepcja napędzana przez innowacje

RobotQuartz zadebiutował w 2010 roku i jest znany już w ponad 80 krajach. Przy okazji każdej edycji kampanii, stalowy bohater ewoluuje – dokładnie tak, jak otaczające go silniki. W najnowszej wersji RobotQuartz jest wyposażony w centralny moduł zasilający, który przypomina analogiczne rozwiązanie wyróżniające jednego z najbardziej popularnych filmowych superbohaterów. Fakt, że jest to wydajny generator elektryczny, nawiązuje oczywiście do obecnej transformacji energetycznej. Najnowsza kampania TotalEnergies odzwierciedla ambicje, dążenie do bycia liderem w branży, poszanowanie środowiska i troskę o klientów.

Quartz EV Fluid od TotalEnergies

Od 70 lat TotalEnergies wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania i oferuje środki smarne Quartz spełniające wymagania najnowszych typów silników. Dostosowuje się nie tylko do wymogów konstrukcyjnych, ale także do warunków eksploatacyjnych, które nierzadko bywają wyjątkowo wymagające.

 

Obok linii Quartz 9000 dla silników spalinowych i Quartz Ineo Xtra dla pojazdów z silnikami hybrydowymi, TotalEnergies opracował gamę Quartz EV Fluid przeznaczoną dla pojazdów elektrycznych. Quartz EV Fluid zwiększa moc, poprawia bezpieczeństwo i przedłuża żywotność silników oraz baterii. W gamie Quartz EV Fluid zastosowano najnowocześniejszą technologię Thermo Control Augmented, która zapewnia wysoki poziom odporności na utlenianie, chroni przed zwarciami i dba o odpowiednią temperaturę pracy baterii.

Tak zmieniał się RobotQuartz na przestrzeni ostatnich dwóch dekad

RobotQuartz piątej generacji symbolizuje zdolność TotalEnergies Lubrifiants do zaspokajania potrzeb wszystkich typów pojazdów, nawet tych najbardziej wymagających. Ewolucja filmowego robota symbolizuje historię innowacji środków smarnych Quartz, przez pryzmat motoryzacji: od spalinowej do elektrycznej. Jean Parizot, Inland General Manager w TotalEnergies Lubrifiants

Więcej informacji? Kliknij w link:

https://totalenergies.pl/nasze-produkty/motoryzacja/robot-quartz

Spot będzie emitowany na kanałach:

TVP 1 i TVP2, Polsat, kanałach tematycznych z portfolio Polsatu (33 stacje m.in. Polsat news, Polsat Sport), kanałach tematycznych z portfolio TVN (22 stacje m.in. TVN Turbo, TVN24). Warto podkreślić, że na kanale TVP spot będzie wyświetlany przed meczami XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022.

Działania digital

Równolegle z kampanią TV, RobotQuartz będzie pojawiał się w różnych formach na najbardziej poczytnych portalach internetowych (ogólnotematycznych oraz branżowych) oraz w mediach społecznościowych.