Skip to content

Promocja Rubia Optima

2 kwietnia ruszyła specjalna promocja na oleje TotalEnergies z gamy Rubia Optima.

Do każdej zakupionej beczki oleju z gamy Rubia Optima o pojemności 208L dodawany jest za symboliczną złotówkę zestaw kierowcy.

Promocja trwa od 2 kwietnia do wyczerpania zapasów.

 
Organizatorami promocji są oficjalni dystrybutorzy TotalEnergies Marketing Polska sp. z o.o., których listę można znaleźć pod adresem https://www.totalenergies.pl/nasi-dystrybutorzy

TotalEnergies Rubia Optima to zupełnie nowa gama olejów do pojazdów ciężarowych. Pod względem parametrów technicznych i jakościowych jest zgodna z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami: API: CK-4, ACEA: E8 i E11 oraz wymagającymi homologacjami konstruktorów Mercedes-Benz, Volvo, Mack, Cummins, Scania, MAN.

Nowa gama Rubia Optima wykorzystuje technologię Inno-Boost, dzięki której istotnie odróżnia się od produktów starszej generacji. Pozwala to nie tylko na spełnienie najnowszych specyfikacji jakościowych API CK-4, ACEA E8 i E11, ale także na dopasowanie się do wymagań producentów OEM dotyczących maksymalnych interwałów między wymianami oleju.

Nowa gama Rubia Optima z zapasem spełnia najnowsze wymagania, ale - co jest równie ważne – wciąż nadaje się do starszych silników, tak aby spełniać oczekiwanie całych, wielomarkowych i „wielopokoleniowych” flot pojazdów.

Szczegóły techniczne i opisy wszystkich produktów z nowej gamy Rubia Optima dostępne na stronie: totalenergies.pl/rubia-optima