Skip to content

Nasze paliwa

Dlaczego warto stosować paliwa EXCELLIUM

 

ODKRYJ KORZYŚCI ZE STOSOWANIA PALIWA EXCELLIUM DIESEL*

Wskutek codziennej eksploatacji silnik może ulegać zanieczyszczeniu, co doprowadza do zmniejszenia jego osiągów poprzez gromadzenie się osadów, które mają negatywny wpływ na wrażliwe podzespoły napędu.

Paliwa EXCELLIUM zawierają detergenty nowego typu, których zadaniem jest utrzymywanie w czystości kluczowych elementów silnika (wtryskiwaczy oraz zaworów ssących).

 

EXCELLIUM to paliwa nowej generacji, które utrzymują silnik w czystości i zapewniają jego trwałą ochronę, korzystnie wpływając na osiągi oraz zużycie paliwa, a także zmniejszając poziom emitowanych zanieczyszczeń.*

 • Czysty silnik zużywa mniej paliwa 
  Zanieczyszczenie silnika może być przyczyną zwiększonego zużycia paliwa, dlatego też utrzymanie wydajności silnika wymaga zadbania o jego czystość.  Połączenie technologii polegające na jednoczesnym zastosowaniu środków czyszczących oraz zmniejszających tarcie umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa.
   
 • Czysty silnik to dłuższa żywotność
  Usuwając osady z silnika, paliwa EXCELLIUM zapewniają utrzymanie jego dotychczasowych osiągów*. Dzięki cząsteczkom zapewniającym zmniejszenie tarcia pomiędzy metalowymi elementami, spowalniają proces zużywania się silnika, zwiększając tym samym jego trwałość.
   
 • Czysty silnik to mniejszy poziom zanieczyszczeń
  Zapewniając silnikowi wydajniejszą pracę, paliwa EXCELLIUM przyczyniają się do zmniejszenia poziomu emitowanych zanieczyszczeń (tlenku węgla, węglowodorów). Zmniejszenie zużycia paliwa przekłada się bezpośrednio na redukcję emisji CO2.

 

Odkryj zalety paliw z tej gamy, tankując je na swojej stacji benzynowej:

Chcesz wiedzieć więcej?